![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Korgstol 8597078
*
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:50:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 18:17:15
1
Vinnande bud
11/11 14:50:39
2
800 kr
11/11 18:17:40
2
1.300 kr
11/11 18:18:34
2
1.500 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:54
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:59
*
Korgstol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 18:17:15 | 1 | Vinnande bud |
11/11 14:50:39 | 2 | 800 kr |
11/11 18:17:40 | 2 | 1.300 kr |
11/11 18:18:34 | 2 | 1.500 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:54 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:59